İşte Günlük Burç Yorumları…


KOÇ BURCU

Güne, 06:30-12:21 saatleri arasındaki Ay gezegeninin boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Cumartesiye rast geldiği için, en azından iş hayatımızla ilgili konularda çok fazla sorun yaşanması pek mümkün değildir. Bu saat dilimi içinde kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Ay gezegeninin güçlü olduğu Balık etkinliği altında boşluğa girecek oluşu, ruhsal açıdan sakinleştiricidir. Manevi konular üzerinde düşünmeyi sağladığı gibi, maruz kaldığınız zorlukları inancınızı yüksek tutarak aşabilmenizi destekleyicidir. Burada önemli olan bütünlüğünüzü korumaktır. Yani ne olursa olsun ayakta kalmaktır. Bu ise ancak kişinin hayatı sevmesi, kendine inanmasıyla mümkündür. İşte bu saat dilimi, aradığınız huzuru, kendi içinizde bulabilmenizi sağlayan bir kuvvettir. Sadece dikkat edeceğiniz husus, dış dünyanın karmaşası veya insanların tuhaflıklarını kendinize dert etmek yerine sakin bir şekilde bu saatleri geçirmektir.

Saat 12:21 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeninin ateşli enerjisi, destekçiniz ve rehberinizdir. Her türlü girişimde ön saflarda sizi görmek mümkündür. İsteklerinizi çevrenize kabul ettirmeniz gayet kolaydır. Maceraperest ruhunuz ve aktifliğinizle bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmemeniz mümkün değildir. Yalnız şunu unutmamak gerekir ki, her enerjinin olumlu ve olumsuz tarafları vardır. Size doğuştan bahşedilmiş, çelik  gibi iradenizi devreden çıkarmadan enerjinizi gerekli yerlerde ve olumlu işler adına kullanmanızdır.
                                                         

 BOĞA BURCU

Ay gezegeni  06:30-12:21 arasında boşlukta olacaktır. Bu zaman diliminde yaşamın maddi kazanç kaygılarından uzak durarak, hem kendiniz hem de sevdikleriniz adına güzel bir şeyler dileyebilirsiniz. Maneviyatın ön plana geldiği ve ne durumda olursanız olun, yapabileceğiniz çok şey olduğunu size hatırlatıcı boşluk etkisi aslında huzur vericidir. Ancak dünya hayatı kazanç-kayıp ikilisi üzerine kurulu olduğundan iş günlerine denk gelen boşluk zamanları bugünkü kadar rahat geçmeyebilir. Geç uyanabilme şansına sahipseniz bunu değerlendirin derim. Yok erken saatte yapılması gereken başka işleriniz varsa, o zaman hem parasal konularda hem de görüşmelerde dikkatli olmaya çalışalım.

Ayrıca etrafınızdaki insanları fırsat buldukça gözlemleyerek, size ihtiyacı olanlara yardım ederek de bu saatleri değerlendirme şansına sahipsiniz. Saat 12:21 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, savaşçı Mars yönetiminde olduğu için bazı konular özellikle gizli saklı olan meseleleriniz sizi tedirgin edici olabilir. Dışa karşı pek belli etmesiniz de, dürtüsel olarak tepki vermeye müsaitsinizdir. Özellikle kendinizi suçlu hissettiğiniz konularda bu tepkinin gücü ikiye katlanabilir. Benim tavsiyem sizi sakinleştiren kısa bir geziye çıkmanız, doğayla başbaşa olmanız ve enerjinizi bu şekilde boşaltmaya çalışmanızdır.

İKİZLER BURCU

 İş dünyasının bir çoğunuz için geride kaldığı cumartesi gününe ay gezegeninin, saat 06:30-12:21 arasındaki boşluk etkisi altında girmektesiniz. Bu zaman diliminde, para veya statü sembollerine odaklanmak yerine sonsuz gerçekçilik ve maneviyatın zenginleştiri yönlerine eğilmeniz çok daha faydalıdır. En azından bu içinizdeki sinirliliği veya hüzünlerinizi azaltıcıdır. Yaşamınız adına ileriye yönelik olarak attığınız tohumların yeşermesi belki zaman alabilir. Bu sizi rahatsız ediyor da olabilir. Fakat bugünkü boşluk etkisi altında umudunuzu ne kadar yüksek tutarak düşünürseniz, o denli şifa bulmanız kolaylaşır. Mümkün olduğunca dinlenmeye, düşünmeye, hayal kurmaya, sizi sakinleştiren aktivitelerde bulunmaya çalışırsanız, boşluk saatlerin sizi nasıl iyileştirdiğine inanamazsınız.

Tabi ki önemli işler, görüşmeler bir türlü altından kalkamadığınız sorunları halletmeye çalışın demeyeceğim. Çünkü bu zaman diliminde iki kat efor sarfetmeniz gerekir. Saat 12:21 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, isteklerinizi elde edebilmeniz adına dürtüsel olarak sizi harekete geçiren ateşli bir enerjidir. Bu saatlerde sizin için artık, durmak ve beklemek diye bir kavram yoktur. Tam tersine olabildiğince hızlı ve aktif bir şekilde hayata katılmanız mümkündür.

 

YENGEÇ BURCU

Cumartesi gününe, saat 06:30-12:21 arasındaki boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Bu zaman diliminde, yenilikte bulunmak yerine elinizdeki işleri bitirmeniz veya daha önceden planladıklarınızı yerine getirmeniz gayet faydalıdır. Örneğin eski bir arkadaşınızla buluşup sohbet etmek veya güne geç uyanmak gibi. Erken kalkmaya alışık olanlarınız ise güzel bir kahvaltı yaparak, gazeteleri gözden geçirebilirler. Boşluk saatlerinin ilginç bazı durumlar için faydalı olduğunu söylemek isterim. Söz gelimi normalde hiç hoşlanmadığınız bir işi bu zaman diliminde yerine getirebilirsiniz. Söz gelimi hanımlar için ütü, dolap düzenlemesi, toz almak veya evin dağınıklığını toparlamak genelde sıkıcıdır.

İşte bunlar için bu saat dilimi uygundur. Saat 12:21 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, istekleriniz için sesinizi çıkarma vaktinizin geldiğini hatırlatan güçlü bir uyarıcıdır. Sizi harekete geçiricidir. Hatta yükselen enerjiniz ister istemez sizi eylemde bulunmaya zorlayabilir. İşte tam bu noktada bir sorunu çözmek veya bir haksızlığı gidermek için bu enerjiyi kullanmaya kalkışırsanız gereksiz yere tepkilerde bulunursunuz. Benim tavsiyem ise, hangi konuda yavaş kalıyor fakat aktif olmaya ihtiyacınız varsa, bu enerjiyi o alanda kullanmanızdır. Böylece verimli bir gün geçirmiş olursunuz.

ASLAN BURCU

güne Ay gezegeninin 06:30-12:21 arasıdaki boşluk etkisi altında başlamaktayız. Malum günlerden cumartesi ve ihtiyaçların karşılanması veya hafta arası halledilmeyen bazı işlerin tamamlanması adına uygun bir gün. Tabi ki yaşınız ve yaşam biçiminize göre şekillenecek bugünkü aktivitenizde dikkat edeceğiniz en önemli husus planlanmamış alışverişlerden kaçınmaktır. Herşey gözünüze öyle güzel görünür ki, gereksiz yere bir sürü şey alabilirsiniz. Benim tavsiyem ihtiyaçlarınız not etmeniz ve buna göre hareket etmenizdir. Bu zaman dilimi, Balık burcu etkinliği altında olduğundan bilinmezler ve gizlilik gerektiren durumlar daha fazla dikkatinizi çekebilir. Sizin için önemli bir kişiyle ilgili bilgi toplamak veya ne düşündüğünü öğrenmek hoşunuza gidebilir. Eğer aşıksanız daha fazla bağlandığınızı hissedebilirsiniz.

Film arşivciliği veya web tasarımı gibi işler için bu saat dilimi gayet uygundur. Ayrıca çantanızı, çekmecelerinizi, evinizdeki giysi dolabınızı düzenlemeniz yapılacak aktiviteler arasında yer alabilir. Saat 12:21 itibariyle Ay gezegeninin Koç burcunda ilerlemeye başlamasıyla, sizin için fikirlerinizi açıklamak gayet kolay, atılganlığınızla öne çıkmanız mümkündür. Başkaları kaybettiğinizi düşünse bile zorlukları yenebilecek gücünüz gölge gibi yanınızdadır. Hangi konuda olursa olsun, hiç merak etmeyin, siz isterseniz bugün altından kalkamayacağınız sorun yoktur. Yeni insanlarla tanışın. Eskiyi değil, ilerlemeyi merkez alın. Bu bakış açısı gün boyu kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

 

BAŞAK BURCU
cumartesi gününe saat 06:30-12:21arasındaki boşluk etkisi altında adım atmaktayız. Bu zaman dilimi içinde, hiç kimsenin üzerinizde hakimiyet kurmasına izin vermediğiniz gibi gerekirse sözünüzü de hiç sakınmazsınız. Tabi ki boşluk etkisi altında biraz daha ılımlı hareket etmekte fayda vardır. Fakat bazı konularda belirsizlik o denli yoğundur ki, sanki herşeye bir buzlu camdan bakıyor gibisinizdir. Ne etrafınızdaki insanlara ne de sevdiğiniz kişiye duygularınızı veya sizi üzen durumları anlatabilmeniz mümkün olmayabilir. Kimi zaman geriye çekilme ihtiyacı duyar sessizleşir, bazen en yakınlarınızla tartışabilirsiniz. Aslında gayet hızlı bir şekilde düşündüğünüz halde, fikirlerinizi hangi alanda kullanmak istediğinizi veya ne gibi aktivitelere yönlenmeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz.

Bütün bunlar bu saat diliminde etkili olacağından özellikle günlük yorumları geç bir saatte okuyorsanız, dinlenmeye ve uykunuzu alarak güne uyanmaya çalışmanız faydalı olabilir. Aileniz veya sevdiğiniz kişiyle ortak bir fikirliğinde bulunmak istiyorsanız, sıkıldığınız noktaları bildirin ama bunları aranızda tartışma konusu hale getirmeyiniz. Saat 12:21 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak ay gezegeni, başta aşk hayatınız olmak üzere, hayatın güzel ve keyifli yanlarının tadını çıkarabilmeniz adına etkileyicidir. Duygularınızı gayet cesur, hatta bazen abartılı, fazla hareketli, ifadesel açıdan coşkulu ve gözüpek bir şekilde ifade etmeye çalışabilirsiniz. Çünkü hayatta kalmak, cesaretle ileri atılmak, ben buradayım demek ihtiyacınız yoğundur.

Aktif ve mutlu bir cumartesi dileğimle,iyi günler…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s