Günlük Burç Yorumları…


BAŞAK BURCU
Alınganlığınız yüzünden ani hemen hemen her şeyine itiraz edip, kusur bularak çevrenizi sinirlendirebilirsiniz. Daha önceki dönemlerde meydana gelmiş olan ve o sıralarda farkına bile varmadığınız bazı şeyleri de sorun haline getirebilirsiniz. Aslında içinizdeki aşırı enerji yoğunlaşmasına olumlu çıkış yolları bulmakta bazı zorluklara sahipsiniz ve bu yüzden sinirleriniz gergindir. Sevdiklerinizle beraber olarak sakinleşin. Satın alınacak bütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmaya itecektir. Sanki böyle davranarak egonuzu tatmin ediyorsunuz. Güzel konuşan ve mantık çerçevesi içinde düşünen bir yapıya bürünmeniz toplumda saygınlık kazandıracaktır.

AKREP BURCU
Önünüze koyduğunuz hedef gittikçe uzaklaşıyor. Çünkü siz bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istiyorsunuz. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek zorunda olduğunuz birileri var. Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda size itici güç olacak.

KOVA BURCU
Son günlerde yaşadığınız bazı olayların etkisiyle biraz savunmasız gibi görünüyorsunuz. Sizi iyi tanıyan biri bugün, çok ısrar ederek sizden istediği şeyi kopartacak. Bu ısrardaki açgözlülüğü hissettiğiniz halde sineye çekeceksiniz. Başka bir konuda da aldığınız bir kararın arkasında durmanız istenecek. Bu kararı geri alma hakkınız ve durumunuz olduğu halde bunda da teslim olacaksınız.

BALIK BURCU
Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. Ondan hem kurtulmak istiyor, hem de onsuz olmaz gibi davranıyorsunuz. Aile içi ilişkilerinizde sevimli bir ağırlığınız var. Bu da, sizin doğal bir şef olarak kabullenilmenizi sağlıyor. Birkaç gün içinde muhtemelen karşılaşacağınız sıkıntıların bugünden önünü almanız gerekiyor.

TERAZİ BURCU
Yaşanılan her anı değerlendirmekten yana olduğunuzu söylüyorsunuz. Fakat bu düşüncenizi, yaşarken belgeleyemiyorsunuz. Kimseye açmak istemediğiniz bir probleminiz var. Bunu daha fazla taşıyamayacağınızı düşünecek ve bugün bir arkadaşınıza açılacaksınız. Önümüzdeki günlerde önceden programlanmamış bir geziniz olabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s