İşte Bugünün En Popüler 6 Burcu ve Yorumu


KOÇ BURCU
Sağlıksız bir ilişkiyle sürdürülen bir gönül oyunundan rahatsız gibi görünüyorsunuz. İkiliden biri size çok yakın, ötekine de sempati duyuyorsunuz. Bu ilişkiyi bir düzene sokma görevi edinmişsiniz. Bir deniz yolculuğunuz olabilir. Ama işle bir ilgisi görünmüyor. Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor.

BAŞAK BURCU
Sosyal hayatınızda yaşadığınız karışıklar olmasına rağmen, yaşadığınız olaylar,sizi cazip ve tercih edilen bir kişi haline getirecektir. Kıskanılıyor ve taklit ediliyorsunuz. Bu durumu olumsuzluk olarak nitelendirmemeli ve pozitif bir şekilde algılamalısınız. Akıllı davranırsanız kazanan siz olacaksınız.

YENGEÇ BURCU
İşlerinizin yavaşlaması, aslında işinize yarayacak ve ihmal ettiğiniz sorunları tekrar ele almanızı sağlayacaktır. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

ASLAN BURCU
Yolculuklara bağlı iş konumları gündeme gelecektir. Üstlerinizle güç gösterilerine girmeyip, onlarla uyum içinde çalışmalısınız. Hoşgörülü davranmanın avantajlarını kullanmanız size artı pozisyonları da, beraberinde getirecektir. Cesur ve aktif ve risk almaya kendinizi hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız.

YAY BURCU
Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estireceksiniz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem. Partnerinizin iş durumları nedeniyle yer değiştirebilirsiniz, onunla birlikte yurt dışı kökenli projeler gerçekleştirebilirsiniz. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak.

KOVA BURCU
Ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Yeteneklerinizi fark ederek kendinizi geliştirecek meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilir, bu konularda çeşitli kaynak kitaplar araştırarak içsel dinginliğinizi sağlayacak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.

 

 

Reklamlar

One response to “İşte Bugünün En Popüler 6 Burcu ve Yorumu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s